Ceren Oyun
Lütfen üye ol...!
Ceren Oyun
Lütfen üye ol...!
Ceren Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceren Oyun

Oyun indir, Oyun Download, Oyun Yükle, Full Oyun indir, Full Oyun Download, Full Oyunlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Balık Manda
Doğum tarihi : 20/02/97
İş/Hobiler : Öğrenci/Voleybol
Lakap : Cerenimo

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Empty
MesajKonu: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:36 am

Öncelikle belirtmeliyim "ben mod olmak istiyorum" "yönetici nasıl oluruz?" "ben bu işin piriyim modluk istiyorum" diye özel mesaj atanları veya forum üzerinde bu şekilde belirtenleri görmemezlikten geliyoruz.. Bizlere bu şekilde mesaj atmayın.

Moderatörlüğü isteyene değil, uygun gördüğümüz kişiye biz teklif ediyoruz. Kısacası modluk istemeyin.. Biz uygun gördüğümüz kişiler ile zaten irtibat kurup Modluk için teklif sunuyoruz.

Forumda mod olmak isteyenleri değerlendirdiğimiz kıstaslara gelince.. Mesela ben eğer herhangi bir üyemize modluk vereceksem forum üzerindeki aktivitelerine bakıyorum.. Özellikle konulardaki sorulan sorulara cevap vermelerine ve verdiği cevapların düzgün ve mantıklı olduğuna bakarak değerlendirme yapıyorum.. Sonraki değer kıstasım tamamiyle foruma katkısı. Yani izinli olduğu bölümlere açtığı konular ve konuların kalitesi..

Hiçbir mod adayı her mesaja teşekkür ederek mesaj sayısını şişirerek modluk hayali kurmasın.. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi "teşekkürler" yazacağına o konudaki bir soruya cevap vermesi değerlendirme kriterlerinde daha çok önem taşıyor.

"Ben herşeyi yapıyorum ve bu forumda çok çalışıyorum ama herhangi bir modluk teklifi haala gelmedi neden?" gibi bir soru da sormayin.. Sonuçta birşeyler yaptığınızı düşünüyor ve hala modluk için teklif almıyorsanız demekki tam olarak modluğa aday olamamışsınız demektir. En azından bizim gözümüzle öylesinizdir.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.
http://cerenoyun.yetkinforum.com

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!
1 sayfadaki 1 sayfası